Úvod » RUM » DIPLOMATICO ANEJO 7yo - 0,7L 40%


        

DIPLOMATICO ANEJO 7yo - 0,7L 40%

img

 

Číslo produktu: 0679
naše cena bez DPH: 329,75 Kč
naše cena s DPH (21 %):
399,00 Kč

Diplomático Aňejo je výborný rum prémiové kvality. Je smíchán z rumů vyrobených na kontinuálních a kotlíkových destilačních zařízeních, které následně zrají 7 let v malých dubových sudech.
Klimatický a geografický charakter Venezuely společně s lidskou dovedností mají rozhodující vliv při výrobě rumu. Díky tomu má Venezuelský rum nezaměnitelný charakter, který nenaleznete na žádném jiném místě na světě. Vyzrálé rumy Diplomático jsou vyráběny společností Destilerias Unidas a jsou pravidelně řazeny mezi nejlepší jihoamerické rumy. Tato společnost vyrábí vysoce kvalitní rumy více než 45 let, s nimiž dosáhla četných úspěchů ve Venezuele i za jejími hranicemi. Řadu rumů Diplomatico stvořila dovednost mistrů destilačního procesu a šikovnost zdejšího master blendera.
Rum má krásnou zlatou barvu, v jeho jemné vůni je cítit zralé ovoce, aroma dřeva a sladké cukrové třtiny. Je určený k pomalému upíjení.
Držitel mnoha ocenění jako například „Double Gold Medal“ – San Francisco World Spirit Competition, „Platinum Medal“ – World Beverage Competition, Florida, nebo Gold Medal, „Best in Class“ – The Rum Experience, London.